Форум

4 коментарі:

 1. Всім привіт! Бачу, немає сміливців розпочати форум! тоді почну я. І почну з того, що у вашого блогу дуже вдалий дизайн. А ще знаю про ваш клуб, що він дуже активний і наповнений учасниками майже всіх вікових категорій. Але, нажаль, на блозі цього не відображено... Дуже прошу, задовольніть мою цікавість! І ще є прохання у польських колег розмістити лого "Польська помоч" зі словами "Проект профінансовано в рамках польської закордонної допомоги за посередництвом МЗС РП у 2012 році". Це можна зробити у банері, або у гаджеті на головній сторінці. Звертайтесь за консультаціями! Бажаю успіхів!

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже дякую за всі гарні слова,які прозвучали на нашу адресу. Звичайно, всі Ваші прохання будуть виконані. НА даний момент ми саме працюємо над цим.

  ВідповістиВидалити
 3. «Ось він прийшов - цей добрий день,
  Коли в душі в Вас справжнє свято!
  І гляньте - Ви серед людей.
  Он скільки друзів в Вас багато!
  Вітаємо із святом Вас,
  Яскраву, чарівну людину -
  Найкращу із земних прикрас
  В яку б там не було годину!
  Бажаєм щастя і достатку,
  Ясного неба і тепла,
  В житті Вам згоди й порядку,
  Щоб доля світлою була.
  В роботі – успіхів, везіння,
  У справах – вічного горіння!
  Від душі любові Вам бажаєм
  І хай Вам Господь Бог допомагає!»

  Від щирого серця, з почуттям поваги та любові
  Вітаємо з Днем народження, Людмилу!

  Опікуни ШАП « Меркурій»
  Рокитнянського районного ліцею

  ВідповістиВидалити
 4. 23 квітня традиційно відзначається Всеукраїнський день психолога

  Один мудрець сказав, що душа людини подібна до коштовного каменя. Без належного ограновування і оправи вона не може сяяти всіма гранями. Продовжуючи його думку, розумно порівняти психолога з умілим ювеліром, який розуміючи цінність каменю, вміє створити з нього справжній скарб, відтінити його фарби. Коли людям сумно і самотньо, коли здається, що світ густо пофарбований у сірий колір, люди йдуть до психолога з останньою надією змінити все на краще. Якщо їм зустрічається справжній майстер своєї справи, який вміє читати не тільки підручники, але і душі людей, вони повертаються оновленими і знову вірять в чудеса!
  У День психолога ми хочемо побажати Вам гарного настрою та посмішок на кожен день, а також нових досягнень у вашій ювелірній роботі, завдяки якій душі людей грають світлом, зовсім як діаманти! Довгих і щасливих років життя, без депресії і поганого настрою, але з морем удачі, любові і благополуччя!
  З повагою,
  клуб «Меркурій»

  ВідповістиВидалити